top of page
MASARYKOVA FINÁLNÍ LOGO.png

Rezidence Masarykova

Projekt bytového domu vznikl jako myšlenka vytvoření nadstandardního bydlení s moderním zázemím a perfektní dostupností do historického centra. Zájemci mohou vybírat z promyšlených dispozic od 1+kk až 3+kk. Moderní bydlení zde najdou nejen rodiny s dětmi, ale i singles a mladé páry. Hlavní dominantou Rezidence Masarykova jsou plnohodnotné byty v nejvyšším podlaží, které disponují obrovskými terasami, ze kterých je mimořádný výhled do okolí.

Vizualizace_2.4.jpg
kastanova-sedacky-8.jpg

Exkluzivní projekt

Čisté linie, moderní prvky a přitom tak jedinečný projekt. Rezidence Masarykova má za cíl vytvořit nadstandardní bydlení s moderním zázemím a perfektní dostupností do centra města. Našim návrhem se snažíme vytvořit nové místo pro život.

Prostory s duší

Velkolepé stropy, obrovská okna a ohromující výhled dávají projektu punc exkluzivity. Bytové jednotky jsou navrženy citlivě ve stylu moderní elegance. Interiér dýchá specifickou atmosférou pro čistotu a pohodlí. Naší snahou bylo vytvořit v každé bytové jednotce čistý, ale funkční interiér, který důmyslně využívá prostory a bude dobře sloužit novým majitelům.

orto_bez zakresu_edited.jpg

Máte  zájem?

Pokud máte zájem, nebo jakoukoliv otázku, jsem tu pro Vás!

photo_Votja_edited.png

Vojtěch Pleva

Partneři projektu

loga_JakesDevelopment_partner_1.jpg
loga_JakesDevelopment_partner_4.jpg
loga_JakesDevelopment_partner_2.jpg
bottom of page