top of page
MASARYKOVA FINÁLNÍ LOGO.png

Rezidence Masarykova

Projekt bytového domu vznikl jako myšlenka vytvoření nadstandardního bydlení
s moderním zázemím a perfektní dostupností do historického centra. Zájemci mohou vybírat z promyšlených dispozic od 1+kk až 3+kk. Moderní bydlení zde najdou nejen rodiny s dětmi, ale i singles a mladé páry. Hlavní dominantou Rezidence Masarykova jsou plnohodnotné byty v nejvyšším podlaží, které disponují obrovskými terasami, ze kterých je mimořádný výhled do okolí. 

Vizualizace_1 nová2.jpg
1_Hlavní vizualizace - byt 204, 304.png

Architektura & design

Velkolepé stropy, obrovská okna a ohromující výhled dávají projektu punc exkluzivity. Bytové jednotky jsou navrženy citlivě ve stylu moderní elegance. Interiér dýchá specifickou atmosférou pro čistotu a pohodlí. Naší snahou bylo vytvořit v každé bytové jednotce čistý, ale funkční interiér, který důmyslně využívá prostory a bude dobře sloužit novým majitelům. Exteriér je důmyslným architektonickým řešením respektujícím originálního genia loci celé stavby. Předpokládaný termín dokončení je ve druhé polovině roku 2022.

Humpolec
     město historie a kultury 

Humpolec má sice za sebou již osm set let existence, ale nic jej neproslavilo tolik jako film Marečku, podejte mi pero a slavná věta z úst herce Zdeňka Srstky. Náměstí vévodí kostel sv. Mikuláše s vyhlídkovou věží, opodál můžeme navštívit Muzeum dr. Aleše Hrdličky. Uprostřed města objevíte ojedinělý včelařský skanzen. V letních dnech  se můžete ochladit na koupališti Žabák nebo se vydat naučnou stezkou, která vás dovede až ke zřícenině hradu Orlík, kde se natáčela známá pohádka Jak se budí princezny. 

Humpolec.jpg

Máte  zájem?

Pokud máte zájem, nebo jakoukoliv otázku, jsem tu pro Vás!

photo_Votja_edited.png

Vojtěch Pleva

Partneři projektu

loga_JakesDevelopment_partner_1.jpg
loga_JakesDevelopment_partner_3.jpg
loga_JakesDevelopment_partner_2.jpg
loga_JakesDevelopment_partner_4.jpg
bottom of page